Home / Bursa Tekniker Servis / Bakımsız klima hasta eder mi?

Bakımsız klima hasta eder mi?

Bakımlı klima ve bakımsız klima ile alakalı yukarıda paylaştığımız görselden yola çıkacağız. Bu görselde aynı klimaya ait serpantinin ilaçlandıktan sonra bir bölümünün basınçlı su ile yıkanmış halini görüyorsunuz. Diğer bölümde ise henüz yıkanmamış ama kirlerinin kabarmış ve gözle görülür düzeyde ortaya çıkmış halini görüyorsunuz. Eğer klimanıza düzenli bir şekilde bakım yaptırmazsanız evet bu sizi hasta edecektir. Doğrudan ya da dolaylı yollarla hastalıkların meydana gelmesinde etken olacaktır. Klima bakımının önemini bu görsel ile net bir şekilde algılamak mümkündür. Ne kadar düzenli bir şekilde bakım yaptırırsanız o kadar daha uzun ömürlü ve sağlıklı bir şekilde cihazlarınızı kullanmanız mümkündür.

Klima bakımını yaptırmak için 0505 992 06 95 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve randevu talep edebilirsiniz.  https://www.facebook.com/bursaklimaservisi facebook sayfamızı takip edebilir ve güncel haberlerden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bursa klima servisimiz sizlere klima bakımı, klima onarımı, klima yer değiştirme, klima alım satım gibi alanlarda hizmetler sunmaktadır. Sıfır ve ikinci el cihaz satışı için hemen iletişime geçebilir ve ekonomik fiyatlarla cihaz temin edebilirsiniz.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Bursa 2. el klima alım satım merkezi

Bursa 2. El klima denildiğinde ilk akla gelen teknik servisler arasında yer alan Bursa klima …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA