Home / Klima Servisi / Klimam ısıtmıyor, ne yapmam gerek?

Klimam ısıtmıyor, ne yapmam gerek?

klima ısıtmıyorKış sezonumuzun başlaması ile beraber klimalarda ısıtma sorunları ortaya çıkmaya başladı. Bursa klima servisimiz sizlere klima satış, klima montaj, klima bakım alanlarında olduğu gibi klima tamiri alanında da kaliteli bir hizmet sunma amacı içinde çalışmalarını sürdürmektedir. Bursa Tekniker Servis bünyesinde faaliyetlerini yürütmekte olan klima servis birimimiz ısıtma sorunu ya da soğutma sorunu olan klimaların arıza onarım hizmetleri için de sizlere aktif olarak hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan teknik servisimiz sorunların kaynağına ulaşır ve sorunu kökten çözerek size rahat bir ısı elde etmenizi sağlar.

Klimanız ısıtmıyorsa yapmanız gereken önce cihazın kumanda üzerinden ısıtma konumunda olduğunu kontrol etmek olacaktır. Eğer her şey normal görünüyorsa dışarı çıkıp klimanızın dış ünitesinden çıkan 2 bakır boruyu elleyerek ısı durumunu kontrol etmek olacaktır. Eğer burada da durum normal ya da anormal ise yapmanız gereken şey 0505 992 06 95 numaralı telefon hattını arayarak bir servis talep etmek olacaktır.

Size en yakın servis birimimizi gönderecek ve sorunun ne olduğunu tespit edeceğiz. Bu işlemin hemen akabinde ise sorunun çözümüne yönelik onarım süreci ya da parça tedarik sürecini başlatacağız. Eğer ortada ciddi bir sorun yoksa genellikle tüm yedek parçalarımız araçlarımızda bulunmakta ve kökten çözüm üretmek mümkün olacaktır. Eğer ciddi bir sorun var ve yüksek maliyetlerle karşılaşacak gibiyseniz bu konuda size bilgilendirme yapacak ve onayınız ile beraber işleme alacağız. Tüm yedek parça değişimi ve işçiliklerimizde ortalama 6 ay ile 1 yıl arasında teknik servis garantisi veriyoruz.

Klima neden ısıtmaz?

  1. Klimanızın gazı eksik ya da hiç yoksa ısıtmaz.
  2. Klimanızın kapasitörü arızalı ise ısıtmaz.
  3. Klimanızın haberleşme kablolarında bir erime ya da temassızlık varsa ısıtmaz.
  4. Klimanızın motoru arızalı ise ısıtmaz.
  5. Klimanızın kumandasından kış konumu belirlenmemişse ısıtmaz.
  6. Klimanızın kumandasının sinyal verdiği alıcı gözde problem varsa ısıtmaz.
  7. Klimanızın 4 yollu dediğimiz vanasında problem varsa ısıtmaz.

Bursa klima servisimiz adresinize gelerek sorunu çözer ve size garantili hizmet sunar. Bizi tercih ederek hızlı ve etkin bir çözüm elde etmenin mümkün olduğunu görebilir, siz de uygun fiyatla hizmet alabilirsiniz.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Klima ısıtma sorunu nasıl çözülür?

Klimanın Isıtmaması durumunda bunlara dikkat ederek ısıtma sorununu çözebiliriz; Klima ısıtma yapmıyor sorununun birçok sebebi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA