Home / 2. El Klima / İkinci el klimanın avantajları

İkinci el klimanın avantajları

ikinci el klimaBursa klima servisi ikinci el klima alım satım alanında sizlere hizmet vermekte olan teknik servis firmasıdır. Bu alanda bizi tercih etmekte olan müşterilerimiz bilmelidir ki on-off klimaya da inverter klimalarda sizlere sunulmakta olan tüm cihazlarımız 1 yıl garantili olacak şekilde montaja getirilmektedir. Adresinize getirerek kurulumunu yapmış olduğunuz cihazlar için sunmuş olduğumuz Garanti birtakım şartları içerisinde barındırmaktadır. Kullanıcı hatası dışındaki ve elektriksel sorunlar dışındaki tüm problemler firmamız garantisinde olup elektrik arızası sebebiyle meydana gelen sonuçlar ya da kullanıcı hatası sebebiyle meydana gelen sonuçlar en az servis ücreti ile nitelendirilerek problemin giderilmesi sağlanmaktadır. Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan teknik servisimiz sizlere ikinci el klima alım ve satım alanında hizmetler sunuyor. Kullanmak istemediğimiz ikinci el cihazlarınızı satarak hemen nakde dönüştürebilirsiniz. Toplu klima satışı yapabilir ya da artık ihtiyaç duymadığınız cihazların satışını yapabilirsiniz. Adresinize gelecek olan ustalarımız cihazınız için hemen bir değer bir içecek ve onayınıza birlikte cihazınızı yerinden sökecektir. Böylelikle cihazı söktürmek için ayrıca bir ücret ödemenize gerek kalmayacaktır.

İkinci el klimanın avantajları nelerdir

  • İkinci el klimalar 0 cihazlara nazaran ortalama yarı fiyatı civarında bir rakam ile satışa sunulmaktadır.
  • İkinci el klimalar firmamız tarafından tüm bakımları yapılmış ve testleri yapılmış cihazlardır.
  • İkinci el klimalar ortalama 1 yıl Garanti ile satışa sunulmakta olan cihazlardır.
  • İkinci el klimaların montajı ücretsiz yapılmaktadır.
  • İkinci el klimalar da yedek parça sorunu bulunmamaktadır.
  • İkinci el klimalar Bursa genelinde tüm ilçelerde montajı yapılmaktadır.
  • İkinci el klimayı aldıktan sonra istediğiniz zaman bizi arayarak klimanızı satma imkânına sahipsiniz.

İkinci el klima satın alacak olan müşterilerimiz için özellikle dikkat ettiğimiz konulardan bir tanesi keşiftir. Bize eviniz hakkında ya da işyeriniz hakkında bilgi aktararak durum hakkında görüşme sağlar ve sizin için en uygun cihazı tavsiye ederiz. Böylelikle maksimum verimlilik minimum maliyetle işinizi çözeriz. Adresinize geldiğimizde sizin için en uygun olacak klimanın boyutunu ve maliyetini değerlendirir size en uygun cihazı sunarız.

Bursa klima servisi ile çalışmanız durumunda sizde ekonomik fiyatlarla klima satın alabilir kış döneminde ısıtma için kullanabilir yaz döneminde ise soğutma için kullanabilirsiniz. Klimanızın 6 ayda bir düzenli bir şekilde bakımlarını yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Böylelikle cihazınızı hem uzun süre rahat bir şekilde kullanabilir hem de sağlıklı bir hava sobaya bilirsiniz.

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Bursa’da satılık 2. el klimalar

 Baymak Chs Elite 12000 Btu Siyah Klima Bu klimamız Baymak marka olup Chs Elite 12 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA