Home / 2. El Klima / Klima servisinden satılık 2. el klimalar

Klima servisinden satılık 2. el klimalar

Bursa klima servisimiz sizlere temiz ikinci el klima alım satım, onarım ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Adresinize geliyor satmak istediğiniz klimalarınızı hemen nakit olarak alıyoruz. Aldığımız klimaların tamamına güzel bir bakım yapıyoruz. Bakımları biten klimaları teste alıyoruz. Testleri biten klimaları güzel bir şekilde paketleyip fotoğraflayıp internet sayfamızda yayınlayarak kaldırıyoruz.

Satın almak istediğiniz klimaları internet sayfamız üzerinden beğenebilir ya da depomuza gelerek istediğinizi tercih edebilirsiniz. Talep ettiğiniz cihazları genellikle aynı gün içinde adrese getirip montajını yapıyoruz. İş yoğunluğuna bağlı ertesi güne sarkmalar meydana gelebilir. Montajını güzel bir şekilde yaparak size tertemiz bir şekilde teslim ediyoruz. Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan ikinci el klimalarımız için Bursa klima servisi güvencesi ile satış her zaman için bir ayrıcalıktır. Sizlerde dilerseniz hemen iletişime geçebilir ve klima modellerimiz arasında hoşunuza gidenleri alabilirsiniz. Bursa’da satılık 2. el klimalar için doğru adres tam olarak burası.

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Airfel LVQ140UY1 2. El Salon tip klima

Airfel marka olan bu salon tip klimamız LVQ140UY1 modeli ile satışa sunulmuştur. Sanayi elektriği 380 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA