Home / Klima Servisi / Bursa Mitsubishi Electric Klima Servisi

Bursa Mitsubishi Electric Klima Servisi

Bursa Mitsubishi Electric Klima Servisi hizmetlerimiz montaj, arıza onarımı ve bakım olmak üzere 3 ana grupta incelenebilmektedir. Firmamız özel olarak hizmet vermekte olup Bursa genelinde size gerekli müdahaleyi en kısa süre içinde sunmak üzere teknik destek sunar.

Bursa Klima Servisi

Bursa Mitsubishi Electric Klima Servisimize ulaşmak isteyen müşterilerimiz 0505 992 06 95 numaralı telefon hattı üzerinden bize ulaşabiliyor. Mitsubishi Electric Corporation olarak bilinmekte olan bu firmanın ürünleri özellikle 2012 yılı itibari ile Türkiye pazarında aktif olarak yer bulmaya başlamıştır. Hızlı ve geniş bir servis ağına sahip olmasına rağmen yaz döneminde yetersiz gelebilmekte olan ekipler için biz de özel olarak hizmet sunuyor ve siz değerli müşterimize montaj, arıza onarımı ve bakım konusunda gerekli yardımcı sağlıyoruz. 

Bursa Klima Servisi

Bursa Mitsubishi Electric Klima Servisimiz sizlere yeni nesil soğutma sistemine sahip 410 gazlı ürünlerde ve eski nesil soğutma sistemine sahip 22 gazlı ürünlerde aktif olarak seçenekler sunar ve bizde bunların montaj ile onarım konusunda gerekli desteği sağlarız. Ev tipi ürünlerin özellikle ön plana çıkıyor olduğu Mitsubishi markası güzellik, estetik ve kalite bakımından ele alındığında pek çok insan için tercih sebebi olacaktır. Bursa klima servisimiz sizler için hızlı ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam edecek. Bizi https://www.facebook.com/bursaklimaservisi/ facebook sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz sayfamızda ve internet sitemizde yorumlar yazarak bizimle birlikte olduğunuzu paylaşabilirsiniz.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Klimam soğutmuyor, ne yapmalıyım?

Klima soğutma sorunları ile alakalı daha önce Klima neden soğutmaz?başlıklı bir içerik hazırlamıştık. Bu sayfada …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şirketler Şirketler