Home / Klima Servisi / Bursa Klimacı Nilüfer

Bursa Klimacı Nilüfer

Bursa klima arıza ve onarım hizmetleri veren firmamız sizler için Nilüfer merkez olmak üzere şehrimizin her yerinde aktif bir şekilde hizmet sunuyor. Bursa Nilüfer’de klima arıza onarımı, klima sökme takma işlemi, klima yer değiştirme işlemi ya da klima bakımı için 0505 992 06 95 numaralı telefon hattını arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Bursa klima servis merkezimizi aradığınızda adresinize en yakın servis birimi yönlendirilecek ve en kısa süre içinde talebiniz değerlendirilecektir. Adresinize gelecek olan teknik servis ekibimiz önce sizin taleplerinizi dinleyecek ve sizin için en uygun çözüm önerilerini sıralayacaktır. Sizin onay vermeniz akabinde hemen işlem yapılacak ve etkin çözümler sağlanılacaktır. Bursa klima servisimiz Nilüfer de klimacı arayan bireyler için tercih sebebi olarak görülmektedir. Yerimiz Bursa şehrimizin Nilüfer ilçesinde yer alan Görükle semtinde Buski binasının karşısındaki sokaktadır.

https://www.facebook.com/bursaklimaservisi sayfamız üzerinden bizi sürekli takip edebilirsiniz. Klima arıza onarımı, yer değişikliği, bakım gibi işlemler için bize ulaşabilir ve hızlı çözüm elde edebilirsiniz. Firmamız sizlere 2. el klima satış ve kullanmadığınız klimaların satın alınması açısından da hizmetler sunuyor. Bir nevi klima spotçusu olarak da değerlendirmek mümkün olsa da önceliğimiz arıza onarımıdır.

Bursamızın Klimacısı olmak için yıllarca büyük bir özveri ile çaba sarf ettik. Doğru zamanda doğru yatırımlar ve doğru hamleleri usta ellerle sizlere sunduk. Yaptığımız işin hakkını vererek, özen göstererek çalıştık, çaba sarf ettik. Bizi tercih eden Bursa halkımıza büyük bir teşekkürü borç biliriz. Bu düzlemde halkımızın hizmetinde olmaya devam ediyoruz.

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Klima sökme ve montaj ücretleri

Bursa klima servisimiz sizlere klima ile ilgili her alanda hızlı ve güvenilir hizmet sunmaya devam …

One comment

  1. Bursa klimacı arayışınız için profesyonel hizmetler elde etmek ve kaliteli çözümler sunmamızı isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servisi ARA