Home / Klima Servisi / Bursa Klima Montaj ve Bakım

Bursa Klima Montaj ve Bakım

Bir yerden başka bir yere taşınacaksanız ya da mevcut klimanızı bir başka odaya taşımak istiyorsanız bu konumuz tam size göre! Bursa da en uygun şekilde klima sökme ve takma işlemleri için bize ulaşabilir ve cihazınıza herhangi bir şekilde zarar gelmeden var olan mevcut gazını toplayarak profesyonel bir şekilde yerinin değiştirilmesini sağlayabiliriz. Bursa klima servisi ekiplerimiz klima sökme takma işlemlerinin yanı sıra 2. el klima alım, 2. el klima satım gibi alanlarda da sizlere yardımcı olmaktadır. Bizi tercih eden müşterilerimiz için uygun bir zaman dilimi belirler en uygun süreçte işlemi gerçekleştiririz.

Bursa da hızlı ve güvenilir bir hizmet almak isteyen bireyler tarafından tercih edilmekte olan Bursa klima servisimizi facebok sayfamız üzerinden de takip etmenizi öneriyoruz. https://www.facebook.com/bursaklimaservisi/ sayfamızda genellikle son yaptığımız işleri anlık olarak görebilir, yorumlarınızla bize katılabilirsiniz. Bursa’nın Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve Mudanya ilçesi başta olmak üzere yoğunluk durumumuza göre diğer tüm ilçelerde de hizmet veriyoruz. Lakin yoğunluk durumunda merkez ilçelerin dışına pek çıkamıyoruz. Satışını yaptığımız klimalar için sayfamızda genellikle marka, model, btu, soğutma kapasitesi gibi detaylara yer veriyor ve bu özellikleri sizlerle paylaşıyoruz. Klima sökme takma işlemlerinde klimanızın borusunu, gazını, kablolarını kullanıyor ve sizi ekstra bir masrafa sokmuyoruz.

Lakin burada dikkat edilmesi gereken önemli bir husus var ki klimanızın üzerindeki boru eğer bakır değil de aluminyum boru ise boruyu mecburen değiştiriyoruz. Böylelikle sonradan ne siz üzülüyorsunuz, ne biz. Aluminyum boruyu sök tak işlemlerinde ikinci kez kullanmıyoruz. Lakin bakır boruyu defalarca kullanabiliriz. Sorun çıkardığı yerden keserek araya ek yapıp kaynak yapıp tekrar tekrar kullanabiliriz. Lakin aluminyum boruda böyle bir durum söz konusu olmadığı için değiştirmek zorunda kalıyoruz. Klimanızın soğutma sorunları ile alakalı olarak da bize ulaşabilir ve teknik destek alabilirsiniz. Son olarak da yukarıdaki görselde gördüğünüz gibi bakımsız klimanın hasta edeceğini ve klimanıza bakım yapılmasının ne kadar önemli olacağını lütfen dikkate alın.

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Arçelik klima bakım onarım servisi

Bursa da arçelik klima bakım onarım hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı telefon hattı …

2 comments

  1. 9000 btu bir cihazımız var görükle’den çalı’ya taşıyacağız yardımcı olur musunuz fiyat nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir