Home / Klima Servisi / Bursa Galanz Klima Teknik Servis

Bursa Galanz Klima Teknik Servis

Bursa Galanz Klima Servisi

Hızlı, ekonomik, profesyonel klima servisi

Bursa Klima Servisi

Klimalarda arızalar kullanıcı odaklı olabildiği gibi ürünün bakımsızlığından da kaynaklanabiliyor. Bu gibi durumlarda uzman desteğinin alınması gerekir. Klima onarım ve bakımı uzmanlık isteyen konuların başında gelir. Bunun için kurumsal odaklı bir hizmet almanız gerekir. Klimalarda sık karşılaşılan arızalardan bir tanesi klima çalışıyor ancak soğutmuyor. Bunun nedenleri arasında klimanın bakımların yapılmaması yer alır. İç ve dış üniteler kirlenmiş olur. Detaylı bir temizliğin yapılması gerekir. Bu konuda firmamız size kaliteli bir şekilde yardımcı olacaktır. Bursa Galanz klima servisi kadrosunda yer alan tüm çalışanlar alanında uzman kadrodan oluşmaktadır. Ayrıca işle ilgili gerekli olan eğitimler belirli periyotlar içerisinde verilmektedir.

Bursa Klima Servisi

Klima Arızaları Nelerdir

Klima iç ünite veya dış ünite içerisinden gaz kaçağı olabilir. Mutlaka kontrol edilmesi gerekir. Bu konuda herhangi bir şekilde sorun yaşarsanız mutlaka iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Klima çalışıyor ancak ne sıcak ne de soğuk üflüyor. Bu durumda tüm kontrollerinin yapılması gerekir. Ana kartta sorun olabilir. Uzman personel klimanız için gerekli temizlik ve bakımı yaptıktan sonra tüm ünitelerini detaylı bir şekilde kontrol eder. Kontrol aşaması sonrası çalışır bir şekilde cihazınızı size teslim eder. Klima su akıtması da görülen arıza çeşitleri içerisinde yer alır. Dış ünitenin kontrol edilmesi gerekir. Eğer montaj da kaliteli bir çalışma yapılmamış ise su akıtma devam edecektir. Firmamız bunun düzeltmesini de yapacaktır. Burda Galanz klima servisi hizmet içeriğinden günün her saati hizmet alarak yararlanabilirsiniz.

Bursa Klima Servisi

Klimanız yüksek sesli çalışıyor ise bunun giderilmesi konusunda da firmamız size yardımcı olacaktır. Parça değişimi ve gerekli olan hizmet içeriği yasal çerçeve içerisinde size sunulur. Bundan dolayı kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayarak gerekli desteği alabilirsiniz.

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Klimam soğutmuyor, ne yapmalıyım?

Klima soğutma sorunları ile alakalı daha önce Klima neden soğutmaz?başlıklı bir içerik hazırlamıştık. Bu sayfada …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şirketler Şirketler