Home / Klima Servisi / Bursa Hotpoint Klima Servisi

Bursa Hotpoint Klima Servisi

Bursa Hotpoint Klima Servisi

Bursa klima satış, montaj, arıza ve onarımı

Bursa Klima Servisi

Evinizde veya iş yerinizde kullandığınız klimalar ortamın sıcak veya soğuk olmasına yardımcı olan teknolojik ürünlerdir. Bu ürünü uzun süreli kullanmak istiyorsanız bakımlarına gereken özeni göstermeniz gerekiyor. Bakımı yapılan bir klima daha verimli çalışacaktır. Ayrıca enerji tasarrufu sağlayarak da size yardımcı olacaktır. Bundan dolayı klimanızın bakımı konusunda kurumsal firmamızdan destek alabilirsiniz.

Bursa Klima Servisi

Klimalar belirli bir süre sonunda arıza da verebiliyor. Bu arızaların önüne geçmek ve kaliteli sonuç almak isterseniz müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Arıza kaydı işleminden sonra uzman personel adresinize gelerek gerekli incelemeleri yapar. Bursa Hotpoint klima servisi sektör içerisinde lider konumda yer alarak hizmetini sürdürmektedir.

Bursa Klima Servisi

Klima Arızaları Nasıl Tamir Edilir

Klima arızalarının tamir aşaması uzmanlık isteyen bir konudur. Bünyemizde yer alan tüm personel alanında uzman personelden oluşmakta olup gerekli iş eğitimi de belirli aralıklar ile verilmektedir. Bundan dolayı güven içerisinde hizmet alabilirsiniz. Arızalı olan klimanın genel bir taraması yapılır. İç üniteleri ve dış üniteleri kontrol edilir. Herhangi bir arıza durumu var ise tespit edilir. Arıza tespit işleminden sonra tarafınıza bilgi verilerek ilgili arıza onarılır. Onarım işlemi sırasında klimanıza herhangi bir şekilde zarar verilmez.

Bursa Klima Servisi

Onarım işleminden sonra iç ünitenin temizliği yapılır. Filtreler temizlenerek tekrar yerine takılır. Bakteri üretimi açısından klimaların düzenli aralıkla temizliğinin yapılması gerekir. Bursa Hotpoint klima servisi olarak tüm bakım ve onarım çalışmaları yasal çerçeve içerisinde müşterilerimize sunuluyor. Kurumsal ilkeler ışığında gerekli olan parça temini de firmamız tarafından yapılır. Bundan dolayı güven içerisinde hizmetlerimizden yararlanarak sağlıklı bir sonuca ulaşım sağlayabilirsiniz. Klimalarınız için yapılan her çalışma garanti kapsamı içerisinde yer alır.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Klimam soğutmuyor, ne yapmalıyım?

Klima soğutma sorunları ile alakalı daha önce Klima neden soğutmaz?başlıklı bir içerik hazırlamıştık. Bu sayfada …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şirketler Şirketler