Home / 2. El Klima / Bursa 2. el salon tipi klima

Bursa 2. el salon tipi klima

Bursa da 2. el klima alım satım denildiğinde ilk akla gelenlerden biri olan firmamız sizlere bu alanda daima kaliteli ve kusursuz cihazlar sunmayı hedeflemektedir. Bizi tercih eden müşterilerimiz 2. el klimalar için 1 yıl firmamızdan servis garantisi alıyor ve kusursuz bir şekilde hizmet alabiliyor. Bursa 2. el salon tipi klima alım satım hizmetlerini de bünyesine eklemiş olan Bursa klima servisimiz sizler için daima ekonomik fiyatlar sunuyor.

Salon tipi cihazlar arasında genellikle Arçelik, Demirdöküm, Baymak, Midea, Vestel gibi markaları tercih ediyor sizin en iyi şekilde performans elde etmenizi sağlıyoruz. Bu alanda bizi tercih etmek ve elimizdeki mevcut cihazları görmek isterseniz adresimize gelebilirsiniz.

Bursa klima servisimiz Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yer alan Demirci mahallesinde sizlere hizmet sunuyor. Bursa’nın neresinde olursanız olun gelip keşif yapıyor ve sizin için en uygun cihazı öneriyoruz. Anlaşılması durumunda ertesi gün ya da aynı gün içinde cihazınızı getirip montajını yapıyoruz ve size çalışır vaziyette teslim ediyoruz.

Bursa 2. el klima alım satım hizmetlerimizden yararlanmak, klima  yer değişimi yaptırmak ya da klima siparişi vermek isterseniz hemen bize ulaşabilirsiniz.

Bursa Klima Servisi

2. el salon tipi klima alım & satım için bize ulaşın;

Bursa merkez ve ilçelerde satmak istediğiniz 2. el salon tipi klima modelleri için bize ulaşmanız durumunda en kısa süre içinde adresinize gelir ve satmk istediğiniz salon tipi klima modellerinizi test eder size bir fiyat teklifinde bulunuruz. Onay vermeniz durumunda cihazın demontaj işlemi ile birlikte ödemenizi takdim eder ve adresten ayrılırız.

Satın almak istediğiniz salon tipi cihazlarda 2. el tercih etmek isterseniz sizler için firmamız bünyesinde yer alan tüm bakımları yapılmış cihazları eksiksiz ve kusursuz bir şekilde teslim eder ve bir yıl garanti ile çalışır vaziyette sizlere sunarız. Yalnız cihazın montajının yapılacağı adreste muhakkak 380 volt gerilim sanayi elektriği olmak zorundadır. 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

ikinci el klima

İkinci el klimanın avantajları

Bursa klima servisi ikinci el klima alım satım alanında sizlere hizmet vermekte olan teknik servis …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir