Home / 2. El Klima / Satılık 2. El Klimalar

Satılık 2. El Klimalar

Bu ürünümüz Vestel marka, 9000 btu değerinde bir cihaz. 2700 ve 2930 watt değerinde bir enerji tüketimine sahip olması ve yeni nesil 410 gaz ile üretilmiş olmasından dolayı pek çok insan için tercih sebebidir. Kullanım alanı ortalama 20-25 metre kare civarındaki alanlar için ideal olacaktır. Satın almanızla birlikte 1 yıl teknik servis güvencesi firmamız tarafından sizlere sunulacaktır. Klima tercihini Vestel markasından yana kullanacak olan bireyler bu cihazı tercih ettiğinde hts 9 serisine sahip olabilecek ve 16 amper sigorta ile beraber etkin çözüm elde edebilecektir. Sıvı hattı 6.35 ve gaz hattı 9.52 olarak belirlenmiş olan bu cihazımız ortalama 4.2 veya 4.1 amper değerinde bir anlık akım çekmektedir. Sadece 450 gram gaz ile beraber ısıtma ve soğutma işlemi yapan bu cihazımız  kullanıcısına beklentilerin üzerinde bir sonuç verecektir.

Bursa Klima Servisi

Bu cihazımız ısıtmada 28000 btu soğutmada ise 25000 btu değerine sahip olması ile bilinmekte olan Lg Beko marka siyah camlı lüx görünüme sahip bir üründür. Isıtma ve soğutmada herhangi bir şekilde sorun yaşamayacağınız bizzat firma personelimiz tarafından yerinden sökülmüş gazı toplanmış ve bakımları yapılmış bir cihazdır. Satın alma sonrasında bir yıl boyunca teknik servis güvencesi firmamız tarafından sizlere sunulacaktır. Hemen iletişime geçmek isterseniz 0505 992 06 95 numaralı telefon hattı üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bursa Klima Servisi

9000 Btu ısıtma ve soğutma kapasitesine sahip olan bu cihazımız Demirdöküm markasının Blueline modelidir. Bu cihaz ısıtma ve soğutma konumunda etkili bir çözüm sağlamak isteyen bireyler tarafından tercih edilmekte olup ideal bir sonuç almayı isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Ortalama 20-25 metre kare civarındaki odalarda tercih edilecek olan bu ürünümüz yukarıdaki diğer ürünlere nazaran bir tık daha yaşlı bir görünüme sahip olsa da dinamik bir yapısı ve Demirdöküm markasının kalitesini göz önünde bulundurduğumuzda yıllarca rahat bir kullanım sağlayacağınız bir cihazdır.

Bursa Klima Servisi

Arçelik marka cihazlar arasında neoplasma serisi ürünlerin ülkemiz genelinde epey tercih edildiğini yıllardır biliyoruz. Bu cihazımız da bizzat firmamızda bakımları ve kontrolleri yapılmış olup sorunsuz bir şekilde müşteriye verebileceğimiz ürünlerden biridir. Arçelik neoplasma klima satın almak isteyen bireyler tarafından tercih edilebilecek olan bu klima uzun ömürlü bir şekilde sorunsuz kullanım isteyen bireylerin tercih edebileceği bir üründür. Sahibinin öğrencilik yıllarında tercih ettiği ve fazla kullanılmamış olan bu ürün firmamız garantisi ile sizlere sunulacak ve bir yıl garantili olarak teslim edilecektir. Ne kadar temiz bir cihaz olduğunu görsellere bakarak analiz edebilirsiniz. Ayrıca bilmenizi isterim ki Arçelik neoplasma klima modelleri arasında 4710aa serisi 19200 btu soğtma kapasitesi ve 20500 btu ısıtma kapasitesine sahiptir. R22 gaz modeli ile satışa sunulmuş olan bu ürünümüz düşük enerji tüketimi ve etkin ısıtma soğutma imkanı ile tercih edecek olan bireylerin memnun kalmasını sağlayacaktır.

Bursa Klima Servisi

Vestel marka klimalar sektörün önde gelenleri arasında yer almaktadır. Şüphesiz Bursa’da da Vestel markası klima sektöründe en çok tercih edilenlerden biri olarak görülmektedir. Vestel nature plus 24 bin btu değerindeki bu cihazımızın tercih edileceği ev ya da ofis için ideal bir ısıtma ve soğutma garantisi veriyoruz. Marka: Vestel  BTU: 24000
Kullanılabilir alan 60-65 m2 civarındadır. Bu cihazımız için montaj ücretsiz ve 1 yıl garantilidir. Yeni nesil 410 gazlı çok temiz bir cihaz olan bu ürün kullanıcısını kesinlikle memnun edecek bir üründür.

Bursa Klima Servisi

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Klima servisinden satılık 2. el klimalar

Bursa klima servisimiz sizlere temiz ikinci el klima alım satım, onarım ve bakım hizmetleri sunmaktadır. …

5 comments

  1. Elinizde başka neler var?

  2. Merhaba hocam benim ofisim için 2 adet 24000 btu klima lazım arçelik marka varsa bana ulaşmanızı rica ediyorum.

  3. Yeni açacağımız işletmemiz için 4 adet klima ihtiyacımız olacak bize telefon numaramızdan ulaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA