Home / 2. El Klima / Sahibinden Satılık 2. El Klimalar

Sahibinden Satılık 2. El Klimalar

Bursa sahibinden satılık 2. el klimalarımız için hemen bize ulaşabilirsiniz. Üstelik internette çeşitli yerlerde hoşunuza giden klimaları aldığınızda ne ile karşılaşacağınız belli değilken biz size kusursuz bir hizmet garantisi veriyoruz. Tüm satın almak istediğiniz cihazlarımız için herhangi bir aracı kurum ya da kişi olmadan satın alabilirsiniz. Tüm klimalarımız için gerekli kontroller ve bakım işlemleri yapılmış vaziyettedir. Duvar tipi klima, salon tipi klima modellerimiz için güncel ilanlarımızı kontrol edebilir ve sahibinden satılık klima modellerimizden beğendiğinizi alabilirsiniz.

Ücretsiz Montaj!

Tercih ettiğiniz klimalarımız için ücretsiz olarak nakliye ve montaj imkanımız mevcuttur. Bursa merkez ve ilçelerde aktif olarak çalışan saha personelimiz hemen adresinize gelip büyük bir titizlikle cihazlarınızın montajını yaparak size çalışır vaziyette teslim ediyor.

İşte, satışını yaptığımız klimalardan bir tanesini hemen size sunuyoruz. Bu cihazımız ile yaklaşık 45-50 metrekare bir alanda iyi bir ısıtma ve soğutma elde edebilirsiniz. Beyaz renkte Beko marka Neoplasma model olan bu cihazımız hemen teslim ve montaja hazır vaziyette müşterisini bekliyor.

Marka: #Beko
Model: #Neoplasma
Soğutma: 14800 BTU
Isıtma: 16000 BTU
Nakliye: Ücretsiz
Montaj: Ücretsiz
İletişim: 0505 992 06 95

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Regal 2. El 12000 Btu İnverter Klima

Bursa klima servisimiz sizlere ikinci el klima alanında, klima arıza onarımı, klima montajı ve klima …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonServisi ARA