Home / Klima Servisi / Klima su akıtıyor nasıl çözebilirim?

Klima su akıtıyor nasıl çözebilirim?

Klima su akıtıyor ise bakım vakti geldi demektir. Zira düzgün bir şekilde montajı yapılan klima için sorunsuz bir teslimat söz konusu olacaktır. Lakin montajı düzgün olmayan klima anında su akıtma sorununu beraberinde getirecektir. Çünkü iki farklı seçenekle karşılaşmanız mümkündür;

1- Klima düzgün takılmamıştır (yamuktur) su akıtır.

2- Klima bakımsız kalmıştır (tıkanmıştır) su akıtır.

Bursa Klima Servisi

Bu iki seçenek arasında eğer cihaz yamuksa su akıtma sorununu kesmek için su terazisi ile ölçüm yapmak ve düzgün bir şekilde takmak yeterli olacaktır. Bireysel olarak bu sorunun çözümünü sağlamanız genellikle teknik bilgi sahibi olan ve elinden iş gelen vatandaşlar için uygundur.

Bursa Klima Servisi

Klima bakımı aşamasında ise elinizdeki malzeme yetersiz gelebilir. Çünkü temizlik için klimanızın sökülerek borusunun kontrol edilmesi gerekir. Özellikle gömme tesisat olarak tabir ettiğimiz sıva altında kalan tesisat seçeneklerinde bu tip sorunlar yoğun bir şekilde karşımıza çıkıyor. İtinalı bir çalışma yapmakta fayda var. Solvent, bakım pompası ve biraz su ile beraber iyi bir tecrübe sizin bu sorununuzu ortadan tamamen kaldıracaktır. Sorunun giderilmesi için sizde hemen 0505 992 06 95 numaralı telefon hattını arayabilir ve Bursa klima servisi ile görüşebilirsiniz.

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Klima montaj ve yer değiştirme

Bursa klima montaj ve yer değiştirme işlemleri için hemen internet sayfamızdaki telefon numaralarımızdan ya da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA