Home / Klima Servisi / Klima montaj ve yer değiştirme

Klima montaj ve yer değiştirme

Bursa klima montaj ve yer değiştirme işlemleri için hemen internet sayfamızdaki telefon numaralarımızdan ya da iletişim panelimiz üzerinden mesaj bırakarak bize ulaşabilirsiniz. Bursa klima servisimiz montajını yaptırmak istediğiniz cihazlar için adresinize geliyor montaj ücreti, servis, işçilik, malzeme vb. detaylar için size konu hakkında bir taslak çıkarıyor ve onay istiyor. Onay vermeniz durumunda gerekli müdahaleyi yapacak olan teknik personelimiz sizlere tam olarak istediğiniz şekilde bir sonuç alabilmeniz için hizmet sunacaktır.  En uygun ödeme koşulları ile hizmet vermekte olan teknik servisimiz beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilmek adına büyük bir özverili çalışma sağlar. İstenen noktada en iyi performansı alabilmek için mutlaka düzenli bir şekilde bakım yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Klima yer değiştirme işlemleri için de özellikle ev değişimi ya da ofis değişimi gibi durumlarda hemen iletişime geçebilir ve randevu alarak servis talep edebilirsiniz. Adresinize gelecek olan teknik personelimiz hızlı ve titiz bir çalışmanın neticesinde cihazlarınızı istediğiniz yerden sökerek, istediğiniz yere montajını nizami bir boyutta gerçekleştirecektir. Bursa klima servisimize hemen ulaşabilir ve servis talebi oluşturabilirsiniz. Ayrıca ikinci el klima satın almak isterseniz, ikinci el klima satmak isterseniz, klima arıza onarımınızı yaptırmak isterseniz ya da klima bakımı yaptırmak isterseniz teknik personelimiz hizmetinizdedir. Bursa klima servisi web sayfamızın yanı sıra dilerseniz bizi sosyal mecralardan da takip edebilir ve çalışmalarımızı görebilirsiniz.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Klima sökme ve montaj ücretleri

Bursa klima servisimiz sizlere klima ile ilgili her alanda hızlı ve güvenilir hizmet sunmaya devam …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servisi ARA