Home / Klima Servisi / Klima arıza onarım servisi

Klima arıza onarım servisi

Bursa klima servisimiz klima arıza onarım hizmetleri alanında sizlere 2015 yılından günümüze dek hizmet vermektedir. kılima arıza bakım ve onarım alanında meydana gelecek olan ihtiyaçlarınıza hızlı ve profesyonel olarak çözümler üretmekte olan teknik servisimiz bursa’da bilinen kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet sunmayı amaç edinmiş olan teknik servis anlayışıyla sizlere hizmet sunar. Her marka ve model klima ların bakımı ve onarımı ile ilgili olarak bize ulaşmanız durumunda adresinize gönderilmekte olan teknik servis ekiplerimiz arızanın çözümü için önce bir analiz yapar. Yapılan analizler neticesinde size arızanın durumu hakkında bilgilendirme yapılır değişmesi gereken parça varsa gösterilir ya da onarım ile alakalı karşılaşacağımız maliyet hakkında bilgi verilir ve onayınız istenir. Bu sürecin akabinde sizin onay vermeniz durumunda ekip arkadaşlarımız ilgili parçanın değişimini sağlar.

Bizi tercih ederseniz;

  1. Hızlı ve çözüm odaklı ekiplerle çalışırsınız.
  2. Parça değişimi ve işçilik için 1 yıl garantili hizmet alırsınız.
  3. Ekonomik ve güvenilir bir ekipten destek alırsınız.
  4. Bakım ve onarım işlemlerini minimum maliyet ve maksimum verimlilik ile sonuçlandırırsınız.
  5. İşlem sonucunda size sunulacak fatura ile vergi avantajı sağlarsınız.

Bursa tekniker servis bünyesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan klima servisimiz klima arızalarının bulunması ve arızaların giderilmesinde sizlere hizmet sunar. dikkat etmeniz gereken birkaç önemli unsuru ele alacak olursak klimanız soğutmuyor ya da klima ısıtmıyor ise servis çağırmadan önce bazı kontrolleri bireysel olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu kontrollerden ilki klimada enerji olup olmadığını tespit etmek olacaktır.

  • Eğer cihazınızda enerji yoksa klimanız çalışmayacak dolayısıyla ısıtma ya da soğutma elde edemeyeceksiniz.

 

  • Klimanızın fan motoru ya da kompozisyonunda meydana gelen arızaların anlaşılması için teknik servis talebi oluşturmanız gerek. Bunun için bize ulaşabilirsiniz.

 

  • Klima bakımını düzenli bir şekilde yılda en az 2 kez yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Böylelikle çok daha rahat bir nefes alabilir ve lejyoner adı verilen bakterilerden kendinizi koruyabilirsiniz.

Bursa klima servisimiz klima arıza onarımı ve klima bakımında olduğu gibi sizlere ikinci el klima alım satım, klima sökme, klima takma, klima demontaj ya da montaj gibi alanlarda da hizmetler vermektedir. Eğer satmak istediğiniz ikinci el cihazlarınız varsa bize ulaşabilir ve satış yapabilirsiniz. İkinci el klima satın almak isterseniz bize ulaşabilir ve ekonomik fiyatlarla klima satın alabilirsiniz.

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Bursa’da ikinci el klima alıyoruz

Evet, Bursa’da ikinci el klima alıyoruz. Satmak isteyenden alıyoruz. Gerekli bakım ve onarım işlemlerini yapıyoruz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonServisi ARA