Home / Bursa Tekniker Servis / Klima Arıza Onarım Hizmetleri

Klima Arıza Onarım Hizmetleri

Bursa Klima Arıza Onarım Servisi

Bursa klima arıza ve onarım servisi olarak; 2015 yılından günümüze kadar Bursa ve ilçelerinde yaşayan müşterilerimizin klimalarında oluşan arızaları onarımı şirketimizin temel işidir. Yeni almış olduğunuz klimaları montajlama ve takılı olan klimalarınızı sökme hizmeti vermekteyiz. Ayrıca dilerserniz ikinci el salon ve duvar tipi klimalarınızın alımı ve uygun fiyatlardan satımı konusunda da hizmetlerimiz mevcuttur. Klimalarınızla ilgili yaşamış olduğunuz problemleri uzman kadromuz mevcuttur. Bize gelen başvurunuz dahilinde gün içerisinde evinize ya da iş yerinize gelerek en kısa süre içerisinde onarıyoruz. Bursa klima arıza onarım servisi olarak bizlere 0505 992 06 95 numarasından ulaşabilirsiniz. Böylelikle en uygun fiyata ve yapılan tüm işlemleriniz için garanti vermekteyiz.

Klima Arıza Onarım

Klimalarınız uzun zaman temizlenme ve bakım işlemlerine tabii tutulmadığı zamanlarda ısıtma ve soğutma işlemlerini gerçekleştirmede yetersiz kalır. Bursa klima arıza ve onarım servisi olarak başta salon tipi ve duvar tipi olmak üzere tüm klimalarınızı işlerinde profesyonelleşmiştir. Bu alandaki uzman kadromuzla başvurularınıza aynı gün içerisinde hizmet vermek için dönüyoruz. Klima arıza onarımlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

2. El Klima Alım – Satış

Bursa Klima olarak kullanmak istemediğiniz klimaları satmak istediğiniz takdirde bizlerle klimanızın fotoğrafını çekerek bize gönderin. Bunun için 0505 992 06 95 numarasından whatsapp üzerinden fotoğrafı yollayarak klimanız hakkında bizlerden fiyat teklifi alabilirsiniz. Klima satmak yerine ikinci el klima almayı düşünüyorsanız bursa-klima.com ve telefonla arayarak satışta olan klimalarımızı inceleyebilirsiniz. Dilerseniz adresimize gelerek beğendiğiniz bir model olup seçmenizle birlikte  aynı gün montaj hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bursa Klima servisimizden alacak olduğunuz ikinci el klimalar sizlere satışa sunulmadan önce bir arızası bulunuyorsa tamir edilir. Sonuç olarak tüm bakımları büyük bir titizlikle Bursa Tekniker Servis ekipleri tarafından gerçekleştirilir. Satışını gerçekleştiğimiz klimaların olası bir arızası durumunda bizlerle iletişime geçerek uygun koşullarda çözüm üretiriz.

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Bursa 2. el klima alım satım merkezi

Bursa 2. El klima denildiğinde ilk akla gelen teknik servisler arasında yer alan Bursa klima …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA