Home / Klima Servisi / Bursa Samsung klima arıza onarım

Bursa Samsung klima arıza onarım

Bursa SAMSUNG klima servisimiz sizlere Bursa genelinde hizmet vermektedir.  Bursa klima servisimiz marka ve model farketmeksizin özel olarak klima arıza Bakım ve Onarım hizmetleri sunmaktadır. Bursa Samsung klimaların sıkça tercih edildiği şehirlerin başında yer alır. Samsung klimalarınızın duvara montajı yer değiştirme işlemleri veya arıza onarım konularda bize ulaşabilirsiniz. temel hedefimiz müşteri memnuniyeti elde ederek en uygun şekilde sonuç odaklı çalışmaktadır.  hızlı bir şekilde arıza tespiti sağlanır değişmesi gereken parça varsa bu konuda bilgilendirme yapılır bir fiyat çıkartılır ve müşterimizin onayı ile birlikte Genellikle aynı gün içinde işlem yapılarak sorun giderilir. Ayrıca yapılan bütün işlemlerde parça değişimi söz konusu ise değişen parçaları garantili olacaktır.

Memnuniyet;

%100 müşteri memnuniyeti sağlamak hizmet sektöründe çok zor bir kavramdır. Gerçekçi olmakta fayda var. Kimseye kusursuz hizmet verdiğimizi iddia etmiyoruz lakin kusursuz bir sonuç almak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz. Bugün birçok insan tarafından tercih ediliyorsak sizlerin önerisi ve referansı ile buralara gelmiş olmamız bizim için önem arz ediyor. Samsung klimalarınız için sorunlarda hızlı ve pratik çözümler üretiyor minimum maliyetle maksimum verimlilik elde etmeyi planlıyoruz. 

Klima yer değiştirme ve bakım işlemleri;

Samsung klima sökme takma işlemleri için de bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmanız durumunda adresinize geliyor ve sökülecek yerden cihazınızın gazını toplayarak söküyoruz. Yeni adrese gitmeden önce gerek varsa bakım konusunda sizi bilgilendiriyor ve maliyet çıkarıyoruz. Onayınız ile birlikte işlemler yapılıyor ve yeni adresine cihazı götürerek montajını gerçekleştiriyoruz. Bursa klima servisimiz sizlere sökme takma, klima bakımı ve klima onarımı alanında mobil servis araçlarında tam donanımlı yedek parça ve malzemelerle beraber hızlı çözümler üretmeyi amaçlamıştır. 

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Klima sökme ve montaj ücretleri

Bursa klima servisimiz sizlere klima ile ilgili her alanda hızlı ve güvenilir hizmet sunmaya devam …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servisi ARA