Home / Klima Servisi / Bursa’nın klima merkezi

Bursa’nın klima merkezi

bursa klima servisi bakım onarım hizmetleri

Bursa da ikinci el klima denildiğinde ilk akla gelenlerden biri olan teknik servisimiz sizlere klima servisi olarak hizmet vermekte ve garantili hizmet sunmaktadır. 2. el klima satın almak isteyenler için de 2. el klima satmak isteyenler için de çözüm ortaklığı yapıyoruz. Sahibinden satılık klimalarımızı herhangi bir şekilde arada kimse olmadan komisyoncu vs. olmadan en uygun şekilde sizlere sunuyoruz. Doğrudan klimalarınızı topluyor, arızası varsa onarımını yapıyor, bakım gerekiyorsa bakımını yapıyor ve sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Klima servisi hizmeti vermekte olan firmamız sizlere daima en ucuz klima imkanını sunmayı amaç edinmiştir. 2. el klima fiyatlarına genel olarak bakacak olursak 9000 btu ikinci el klima ile 24000 btu ikinci el klima fiyatları arasında epey farklı rakamlar söz konusu olabilir. Bu yüzden fiyatından ziyade klimanın kullanılacağı alan için bir bilgi almamız gerekiyor. Bu doğrultuda size en uygun klima modelini sunabiliriz. Mesela 2019 yaz döneminde en çok satış yaptığımız modeller Arçelik marka ve Vestel marka klima modelleri oldu. Bu durum bu cihazların kaliteli ve uygun fiyatlı olduğunu v servis imkanının yatygın olduğunu gösteriyor. Tabi biz size satış yaptığımız tüm cihazlar için zaten garanti veriyoruz ama bunun dışında farklı bir şehire götürecekseniz ya da 2. el klimalar arasında seçim yapacaksanız size tüm alternatif seçenekleri sunuyoruz. Klima servisleri ile bağlantılı bir şekilde çalışıyor ve taleplerinize aynı gün içinde çözümler üretebiliyoruz.

bursa klima servisi

Satılık klima modelerimiz arasında siz de en ideal cihaz için tercih yapmak üzere Bursa Nilüfer Demirci Mahallesinde yer alan dükkanımızı ziyarete gelebilir ve seçimi kendiniz yapabilirsiniz. Elimizde yılında her mevsiminde daima ihtiyaçlarınıza uygun şekilde cihaz bulunduruyor ve taleplerinizi hızlı bir şekilde çözüme ulaştırıyoruz. Bursa klima servisimiz sizlere sahibinden satılık klima hizmeti sunmaktadır. 2. El inverter klima satın almak isterseniz ya da 2. el on off model klima satın almak isterseniz bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Bursa klima servisimiz sizlere hem ev için uygun klima modelleri hem de 380 volt sanayi elektriği ile çalışan salon tipi klima modelleri için hizmet sunmaktadır. Siz de sizin için uygun olan en ucuz klima modellerine bizde ulaşabilirsiniz. Ayaklı klima ya da buzdolabı tipi olarak bilinmekte olan salon tipi klimalar için de satış, montaj, bakım ve arıza onarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Biz Bursa klima servisi olarak sizlere 9000 btu klima, 12000 btu klima, 15000 btu klima, 18000 btu klima, 24000 btu klima, 30000 btu klima, 36000 btu klima, 48000 btu klima, 60000 btu klima alanında hizmetler sunuyoruz.Bizi tercih ederek, duvar tipi split klima, salon tipi klima, vrf klima arıza bakım onarım ve montaj hizmeti gibi alanlarda hizmet alabilirsiniz. Klima servisimiz sizlere klima bakımını en uygun şekilde sağlar ve kaliteli, kusuruz bir hizmet anlayışı ile hizmet almanız için çaba sarf eder. Bursa klima servisimiz sizlere inverter klima arıza onarım hizmeti ya da on off klima arıza onarım hizmetleri de sunar.

Neden Bursa Klima servisini tercih etmeliyim?

Klima Arıza Onarımı

Bizi tercih ederseniz size alanında yılların tecrübesine sahip ustalar gelir ve arıza için oluşturduğunuz taleplerde arızanın hızlı bir şekilde tespit edilmesi ile beraber onarım süreci için de bilgilendirme yapılır. Yapılacak işlemler hakkında bilginiz ve onayınız ile beraber süreç başlayacaktır. Arıza onarım sürecinde malzeme tedarik işlemi ve onarım işlemi sağlanır. Bu sürecin akabinde size değişen parça için en az 6 ay ile 12 ay arasında bir garanti evrağı verilecektir. Yapılan tüm işlemler için işçilik ve yedek parça garantisi sunulacaktır. Bursa Tekniker Servis klima arıza onarımında ve bakımında en uygun koşullarda size hizmet verecektir.

Klima Bakımı

bursa klima bakım servisi

Bizi tercih ederek bakım yaptırmak isterseniz split, salon tipi, kanal tipi cihazlarınız için maksimum düzeyde verimliklik sağlamanız mümkün olacaktır. Bakım ve onarım işlemlerinde sizlere tertemiz sonuçlar elde etmeniz ve kusursuz bir hizmet almanız için hizmet verecek olan Bursa Klima servisimiz hizmet akdi akabinde size işlemin faturasını ya da servis evrağını sunacak ve sorunsuz bir şekilde teslimat yapacaktır. Bursa klima servisimizi tercih etmek isterseniz ama bir teklif almak isterseniz ya da daha önce bizimle tanışmadıysanız ve bizimle çalışmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Bursa’nın klima merkezi ile beraber siz de iyi bir deneyim elde edebilirsiniz.

Servis ekiplerimiz adresinize gelerek size bir teklif formu sunabilir. Özellikle resmi kurumlarda sık sık karşımıza çıkan durumlardan biri de teklif verilmesi ve teklif onay sürecidir. Biz bu alanda birçok kurum ve kuruluşa hizmet verdiğimiz için sizin firmanızı da bu gruba dahil edebilir ve en uygun teklif formunu sunabiliriz. Bizi tercih etmek isterseniz ya da bizden de fiyat teklifi almak isterseniz hemen ulaşabilir ve size teklif vermemizi sağlayabilirsiniz. Gerek bakım işlemlerinde gerek ise onarım işlemlerinde Bursa klima servisimiz sizlere beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak düzeyde bir hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Klima Montajı

bursa klima montaj servisi

Klima montajı için bize ulaştığınızda adresinize gelecek olan ustalarımız öncelikle keşif yaparak kullanılacak malzemenin türü ve fiyatlandırması hakkında bir tablo oluşturacak ve onayınıza sunacaktır. Sizin onayınız ile beraber Bursa klima servisimiz malzeme tedariğini hızlı bir şekilde sağlar ve işlemlere başlar.

Klimanızın en verimli şekilde çalışacağı alanın belirlenmesi sağlanır ve montaj işlemi ortalama 60 dakikalık bir süre içinde tamamlanır. Bizi tercih ederek klima montajı, klima bakımı ve klima arıza onarım hizmetlerimizden sizler de en uygun fiyat garantisi ile beraber yararlanabilirsiniz. Bursa klima servisimiz montaj, arıza ve bakım onarım işlemlerinde ayrıca resmi kurum ve kuruluşlara teklif usulü de hizmet sunmaktadır. Arıza tespit işlemleri için hemen bize ulaşabilir ve size bir ekip göndermemizi talep edebilirsiniz. Bu doğrultuda Bursa klima servisimiz adresinize bir personel gönderecek ve gelen yetkili personelimiz sizlere bir tespit tutanağı ve işlem maliyeti çıkaracaktır. Bunun akabinde onayınız olursa teknik servis ekiplerimize tekrar gelerek arızanın onarımını sağlayabileceklerdir.

Bizi tercih etmek isterseniz yıllarca sorunsuz bir şekilde çalışabileceğiniz bir servis ile tanışmış olacaksınız. En uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisini yaşadıkça göreceksiniz. Bursa-klima.com internet sitemizin dışında facebook, instagram ve twitter sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir ve güncel haberlerimize anında ulaşabilirsiniz.

Bursa klima servisimiz, Bursa merkezi başta olmak üzere tüm ilçelerde aktif olarak hizmet sunmaktadır.

 

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Klima montaj ve yer değiştirme

Bursa klima montaj ve yer değiştirme işlemleri için hemen internet sayfamızdaki telefon numaralarımızdan ya da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA