Home / Klima Servisi / Bursa Klimacı Nilüfer

Bursa Klimacı Nilüfer

Bursa klima arıza ve onarım hizmetleri veren firmamız sizler için Nilüfer merkez olmak üzere şehrimizin her yerinde aktif bir şekilde hizmet sunuyor. Bursa Nilüfer’de klima arıza onarımı, klima sökme takma işlemi, klima yer değiştirme işlemi ya da klima bakımı için 0505 992 06 95 numaralı telefon hattını arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Bursa klima servis merkezimizi aradığınızda adresinize en yakın servis birimi yönlendirilecek ve en kısa süre içinde talebiniz değerlendirilecektir. Adresinize gelecek olan teknik servis ekibimiz önce sizin taleplerinizi dinleyecek ve sizin için en uygun çözüm önerilerini sıralayacaktır. Sizin onay vermeniz akabinde hemen işlem yapılacak ve etkin çözümler sağlanılacaktır. Bursa klima servisimiz Nilüfer de klimacı arayan bireyler için tercih sebebi olarak görülmektedir. Yerimiz Bursa şehrimizin Nilüfer ilçesinde yer alan Demirci Mahallesindedir.

https://www.facebook.com/bursaklimaservisi sayfamız üzerinden bizi sürekli takip edebilirsiniz. Klima arıza onarımı, yer değişikliği, bakım gibi işlemler için bize ulaşabilir ve hızlı çözüm elde edebilirsiniz. Firmamız sizlere 2. el klima satış ve kullanmadığınız klimaların satın alınması açısından da hizmetler sunuyor. Bir nevi klima spotçusu olarak da değerlendirmek mümkün olsa da önceliğimiz arıza onarımıdır.

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Klima montaj ve yer değiştirme

Bursa klima montaj ve yer değiştirme işlemleri için hemen internet sayfamızdaki telefon numaralarımızdan ya da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA