Home / Klima Servisi / Bursa klima montaj servisi

Bursa klima montaj servisi

Bursa klima montaj servisi hizmetlerimizden yararlanmak için 0505 992 06 95 numaralı telefon hattımızı arayarak randevu talep etmeniz yeterli olacaktır. Size sorulacak birkaç soru var önceden hazırlık yapmanızda fayda var.

Bursa Klima Servisi

1- Cihazınız kaç btu? (9-12-15-18-24-48-60)

2- Cihazınızın montaj malzemeleri mevcut mu?

3- Cihazınızı daha söken klimacı mıydı?

4- Cihazınızın gazı sökülürken toplandı mı?

5- Cihazınızda herhangi bir arızalı durum var mı?

6- Cihazınızı montaj öncesinde detaylı bakıma vermek istiyor musunuz.

Adresinize gelecek olan teknik servis ekiplerimiz öncelikle cihazınızın durumunu kontrol eder ve size karşılaşacağınız net maliyet hakkında bilgi verir. Bu işlemin hemen akabinde montaj yeri hazırlanır, malzemeler hazırlanır ve montaj başlar. Klimanızın iç ünite ve dış ünite arasındaki bağlantıları tamamlandıktan sonra dış ünite asılacaksa askı aparatları bağlanır ve bunun akabinde iç ünite ile dış ünite arasındaki montaj tamamlanarak size teslim edilir. Kumanda hakkında bilginiz varsa hazır olarak teslim edilir, kumanda hakkında bilginiz yoksa adresinize gelen bursa klima servisi görevlisi teknik servis ekiplerimiz size kumandayı tanıtır ve klimayı nasıl kullanmanız gerektiği konusunda bilgi verir ve ödemeyi alarak bir servis formu bırakır ve adresten ayrılır.

Bursa Klima Servisi

Bunun dışında klima montajı ya da bursa da klima yer değiştirme, bursa da klima sökme ve takma işlemleri ile ilgili sorularınızı 0505 992 06 95 numaralı telefon hattımızı arayarak bize sorabilirsiniz. Ayrıca bursa klima arıza ve bakım onarım alanında da bize ulaşarak ekonomik fiyatlarımızdan yararlanabilir. Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan servisimiz sizlere daima kaliteli ve kusursuz bir hizmet sunabilmeyi amaç edinmiştir. Beklentilrinizin üzerinde bir sonuç elde etmeniz için büyük bir titizlikle çalışmalarını yürütmekte olan teknik servis ekiplerimiz kaliteli ve kusursuz hizmet garantisi verir.

Bursa Klima Servisi

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Bursa’da ikinci el klima alıyoruz

Evet, Bursa’da ikinci el klima alıyoruz. Satmak isteyenden alıyoruz. Gerekli bakım ve onarım işlemlerini yapıyoruz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA