Home / Klima Servisi / Bursa klima dış ünite yer değiştirme

Bursa klima dış ünite yer değiştirme

Bursa klima dış ünite yer değiştirme işlemleri için 0505 992 06 95 numaralı telefon numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Adresinize genellikle aynı gün içinde teknik servis ekibi gönderiyoruz. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra ilave malzeme kullanılması gerekiyorsa ücret tarifesi için bilgilendirme yapılır ve onayınız istenir. Onay vermeniz durumunda birkaç saat içinde dış ünite yer değiştirme işlemleriniz tamamlanır.

Bakım da yapıyor musunuz?

Evet, Bursa klima servisimiz sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunar. Bakım ve onarım işlemleriniz için hemen iletişime geçebilir ve klimanızın bakımını talep edebilirsiniz. Bursa klima arıza onarım işlemleri için, klima bakımı için ve klima iç ünite yer değişimi, dış ünite yer değişimi ya da komple ev, ofis değişimi için ulaşabilirsiniz.

Klima bakımı işlemlerinde sizlere sunduğumuz hizmetler iç ünite bakımı ve dış ünite bakımı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Adresinize gelindiğinde bakım öncesi ilk olarak cihazın çalışması kontrol edilir ve herhangi bir sorun tespit edildiyse bu durum hakkında bilgilendirme yapılır. Bunun akabinde eğer bakım için onay verirseniz işlemler yapılır ya da arıza onarımı yapılır ve sonrasında bakım yapılır. Eğer bakım yapılmasını istemezseniz ekip servis ücreti tahsil ederek adresten ayrılır.

Klima arıza onarımı yapıyor musunuz?

Evet, Bursa klima servisimiz cihazınızda meydana gelen arızaların kısa bir süre içinde giderilmesini sağlıyor ve sizlere daima ekonomik fiyatlarla kaliteli bir hizmet sunuyor. Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan şirketimiz alanında uzman ekiplerle hizmetinizdedir. Klimalarınızda meydana gelen ısıtma sorunları ya da soğutma sorunlarını gideriyoruz. Gürültülü çalışan klimaların sesini yok ediyor, su damlatan klimaların su damlatmasını gideriyoruz. Buz üfleyen klimaların kontrollerini yapıyor, hiç çalışmayan klimaları çalışır vaziyete getiriyoruz.

Ek işimiz değil, tek işimiz klima!

Bursa da tek işimiz klima arıza onarımı, klima bakımı, klima montajı, klima satışıdır. Sizlere daima kaliteli ve kusursuz bir hizmet sunmayı hedeflemiş olan Bursa Klima Servisi sayfamız hizmetleri ile sizinledir. Yıllardır olduğu gibi günümüzde de ek iş olarak değil, tek iş olarak bu alanda faaliyettedir.

İkinci el klima alıyor musunuz?

Evet satmak istediğiniz klimalarınızı hemen alıyoruz. Salon tipi, duvar tipi, kaset tipi fark etmeksizin hemen gelip değer biçerek anlaşmamız durumunda klima sökme demontaj işlemlerini yapıyor, anlaşılan ücreti takdim ediyor ve müsadenizi istiyoruz.

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Klima sökme ve montaj ücretleri

Bursa klima servisimiz sizlere klima ile ilgili her alanda hızlı ve güvenilir hizmet sunmaya devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA