Home / Klima Servisi / Bursa Gree Klima Servisi

Bursa Gree Klima Servisi

Bursa Gree Klimalarınıza Bakım Yaptırdınız Mı?

Gree, Çin menşeili iklimlendirme ve soğutma cihazları üreten bir firmadır. Gree çatısı altında üretilen klima modelleri oldukça uygun fiyatları ile dikkat çekmekte ve yedek parçaları ucuzdur. Gree klimalar Çin üretimi olduğu için ucuzluğu ile ön plana çıkar ve salon tipi Gree klimalar oldukça ilgi görmektedir.

Gree marka klimalarınız için yıllık bakım hizmeti almadıysanız sizlere özel tekliflerimizden faydalanmak için hemen bizleri arayabilirsiniz. Gree klima bakımı hususunda en hızlı ve kaliteli hizmeti Bursa il sınırları içerisinde bizler sağlamaktayız. Klimanızın garanti süresi bittiyse bizleri arayarak hemen bakım hizmeti alıp, klimanızın sağlıklı çalışmasını sağlamalısınız.

Gree Klima Arıza Kodları Ve Anlamları

Bu başlık altında Bursa Gree klima kullanıcılarının en sık rastladığı arıza kodlarından bahsedeceğiz. Yüzeysel hataların çözümünü böylelikle kendiniz giderebilecek, duruma müdahale edemeyeceğiniz durumlarda bizlerden destek ekip talep edebileceksiniz.

E1- Bu arıza kodu Gree klimanızın kompresöründe yüksek basınç olduğuna dalalet eder ve bizleri arayarak arıza çözümü için destek almazsanız daha fazla maliyet oluşturan arızalara neden olabilir.

E2- İç ünitenin korunması için klimanız kendisini koruma moduna almış durumda, donmaya karşı koruma modu olarakta geçen bu kod soğuk günlerde başınızın belası olabilir.

E3- Kompresörünüzden yeteri kadar basınç alınamadığını gösterir, kompresörün değişimi ile sorun çözülebilmektedir.

E6- İletim arızası olarak adlandırılan bu arıza ile karşılaştıysanız klimanın farklı her hangi bir noktasında sorun olabileceği anlamına gelir.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Klima montaj ve yer değiştirme

Bursa klima montaj ve yer değiştirme işlemleri için hemen internet sayfamızdaki telefon numaralarımızdan ya da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA