Home / Klima Servisi / Bursa Generalelectric Klima Servisi

Bursa Generalelectric Klima Servisi

Bursa Generalelectric Klima Garantisi Dolan Klimalar İçin  Servis Hizmeti

Bursa’lı hemşerilerimizden Generalelectric marka klima kullanıcıları için vermiş olduğumuz, özel eğitimlerden geçirerek ve yıllara dayanan tecrübeleri olan teknik ekibimiz haftanın her günü geç saatlere kadar servis hizmeti vermektedir. Hizmetimiz yalnızca garanti kapsamı dolan ürünler için geçerli olup, lütfen garanti kapsamında bulunan klimalarınız için bizlerden servis talep etmeyiniz. Garanti süresi bitmiş olan Generalelectrik klimalarının montajı dahil olmak üzere tüm teknik hizmetlerini sağlamaktayız.

Neden Generalelectric Kliması Kullanmalısınız?

Generalelectrik klimalarının tasarruf modu oldukça fazla miktarda elektrikten tasarruf sağlamanız hususunda sizlere yardımcı olmaktadır.  Bu anlamda alacağınız Generalelectrik klimalarınızın cebinize yakın olacağını ve cep yakmayacağını söylersek yanlış söylemiş olmayız. Generalelectrik klimalarında diğer markaların klima ürünlerinde bulunmayan pek çok farklı fonksiyonu bulunmaktadır. Akıllı kullanım fonksiyonu sayesinde ortam sıcaklığının tespitini şaşırmadan yapan Generalelectrik klimaları size istediğiniz ısıyı tam olarak yansıtabilmesi sayesinde istenilen performansı almanıza yol açmaktadır. Kaliteli işçiliği ve parçaları sayesinde uzun yıllar dayanıklı olarak arıza vermeden çalışabilmektedir.

Generalelectrik klimalarının Bursa çapındaki bakım hizmetleri için en fazla tercih edilen servis biziz, bu hususta yaptığımız çalışmalar sonucunda klimalarınızın ömrünü iki kata kadar arttırabiliyoruz. Her sene düzenli olarak yapılması gereken klima bakımlarınız sayesinde, klimanızdan en üst düzey verimi almanızı kolaylıkla sağlayabilmekte ve arıza oluşumuna engel olmaktayız.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Arçelik Klima Servis Hizmetleri

Bursa’da özel olarak tüm marka ve modeller için servis hizmeti vermekte olan şirketimize hemen ulaşabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA