Home / Klima Servisi / Bursa General Electric Klima Servisi

Bursa General Electric Klima Servisi

General Electric Klima Servisi

Bursa Klima Servisi

 

Hızlı, ekonomik, profesyonel klima çözümleri

Günümüzde artan küresel ısınma mevsimler üzerinde değişikler yaşanmasına neden olmaktadır. Küresel ısınma ile birlikte kışlar daha soğuk yazlar ise daha sıcak geçmeye başlamıştır. Buda insanların ısınma ve serinleme konusunda arayışlara girmesine neden olmuştur. İnsanlar ısınma konusunda birkaç seçenek kullanırken serinleme konusunda ki seçenekler oldukça kısıtlıdır. Özellikle yazın en sıcak günlerinde serinleme ihtiyacı daha da artmaktadır. Serinleme konusunda insanların en büyük yardımcısı klimalar olmaya başlamıştır. Günümüzde insanlar yoğun bir şekilde klima kullanmaktadır. Fakat klimalar kullanılırken dikkat edilmesi gereken konular vardır.

Bursa Klima Servisi

Özellikle klimaların bakımı yaz aylarında daha da önemli hale gelmektedir. Bakımı yapılmayan klimalar zamanla yeterli verim sağlayamaz hale gelmektedir. Daha da ilerleyen zamanlarda büyük arızalar yaşanmasına neden olmaktadır. Bu nedenle klima bakımları her mevsim dönümlerinde mutlaka yapılmalıdır. Bursa General Electric klima servisi olarak her türlü bakım ve onarım hizmetlerini yapmaktayız. Klima bakımı ve onarımı ile yaşanacak büyük sorunların önüne geçmenizde sizlere yardım etmekteyiz. Yılın her döneminde bizden klima bakım ve onarım hizmetini alabilirsiniz.

Bursa Klima Servisi

Klima Bakımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Klima bakımı yapılırken özellikle klimanın ünitelerinin yıkanması konusuna önem verilmelidir. Yıkanırken kullanılan ilaçlar klimaya zarar vermeyen yapıda olmalıdır.

Bursa Klima Servisi

  • Fan ve filtreler detaylı bir şekilde temizlenmeli ve yaşanacak tıkanmanın önüne geçilmelidir.
  • Ünitelerin basınç kontrolleri yapılmalıdır.
  • Boruların temizliği yapılmalı ve tıkanıklık varsa mutlaka açılmalıdır.
  • Dikkat edilmesi gereken diğer bir konu ise gaz miktarıdır.
  • Uygun aletler ile gaz ölçümü yapılmalı ve gaz miktarı uygun konuma getirilmelidiBursa Klima Servisi

Bu bakımlar her yıl iki kere mutlaka yapılması gereken bakımlardır. Bakımı yapılmayan klimalar arıza oluşumuna neden olmaktadır. Sizde klima bakımı yaptırmak ya da arıza yapan klimanızı yaptırmak için bizden yardım alabilirsiniz. Bursa General Electric klima servisi olarak size en iyi hizmet seçeneklerini sunmaktayız. Biz Bursa’nın başta Nilüfer ilçesi olmak üzere, Osmangazi, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya gibi ilçelerinde de yoğun bir şekilde General Electric markası için klima satış, montaj, arıza ve onarım hizmetleri sunarız. Ayrıca fırsat buldukça Bursa’nın tüm ilçelerinde aktif olarak faaliyet göstermeye çalışıyoruz. Bizi tercih edecek olan müşterilerimiz genellikle bursa-klima.com internet sitemiz üzerinden bize ulaşırlar. Ayrıca sosyal medya hesaplarımız üzerinden de bize ulaşabiliyorlar. Sizlerde dilerseniz Bursa klima servisimize 0505 992 06 95 numaralı telefon hattını arayarak ulaşabilir ve hızlı bir şekilde sorunların çözümünü elde edebilirsiniz.

Bursa Klima Servisi

Bursa General Electric Klima arıza onarım montaj servisi hizmetlerimiz için bize ulaşın.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Bursa’da ikinci el klima alıyoruz

Evet, Bursa’da ikinci el klima alıyoruz. Satmak isteyenden alıyoruz. Gerekli bakım ve onarım işlemlerini yapıyoruz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA