Home / Bursa Tekniker Servis / Bursa 2. el klima alım satım merkezi

Bursa 2. el klima alım satım merkezi

Bursa 2. El klima denildiğinde ilk akla gelen teknik servisler arasında yer alan Bursa klima servisimiz sizlere daima en uygun fiyatlarla en iyi cihazları sunmayı hedeflemektedir. Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan Bursa klima servisimiz alanında uzman ekibi ile birlikte topladığı klimaları en uygun düzeye getirerek gerek bakım onarım konusunda gerek gaz gerek montaj konusunda sizlere hizmet verir. Satmak istediğiniz ikinci el klimalar için hemen iletişime geçebilir ve cihazınızı değerinde satabilirsiniz. İkinci el klima satın almak için iletişime geçebilir ve bakımlı cihazlarımız arasında beğendiğinizi satın alabilirsiniz. Bursa klima servisimiz sizlere klima satış, klima montaj, klima yer değiştirme, klima arıza onarımı, klima bakımı gibi alanlarda hizmetler sunmaktadır.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Beko Neoplasma Klima Ürün İncelemesi

Beko tarihçesine baktığımızda 1977 yılında Arçelik distribütörlüğünü devretmesi neticesinde 1983 yılndan sonra güçlü bir şekilde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA