Home / Bursa Tekniker Servis / Arçelik 2. el klima müşterimize hayırlı olsun

Arçelik 2. el klima müşterimize hayırlı olsun

Kaliteli ve uygun fiyatlarla Bursa genelinde ikinci el klima satışı ve montajı hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz siz de 0505 992 06 95 numaralı telefon hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Son müşterimiz Gülden ablamıza yeni kliması hayırlı olsun diyoruz. Bursa Emek’de (Korupark arkası) terzi olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan Gülden ablamıza Arçelik marka 2. el klima verdik. Bu cihazımızın temel özelikleri 18000 btu soğutma ve 21000 btu ısıtma kapasitesinin olmasıdır.

Çok hızlı bir şekilde ortamda ısıtma ve soğutma özelliğine sahip olmasından dolayı müşterimiz montaj işlemi bitip test ettiğimiz anda memnuniyetini dile getirdi. Cihazın iyi bir şekilde montajının yapılmış olması da memnuniyet verici oldu. İç ünitenin montaj yerinin tavandan bir miktar aşağıda olmasının sebebi üst kısımda kiriş bulunmasıdır. Bundan dolayı yaklaşık 30-40 cm kadar tavandan aşağıda bir montaj yapıldı. Dışarıya çıkıldığında ise 5 metre boru seti ile birlikte dış ünitenin uzak bir noktaya montajı tamamlandı. 2.5 mm kalınlığındaki kablo ile montajı yapılan bu ürünümüzde kaliteli bir dekoratif bant kullandık ve uzun süreli bir şekilde sargı bandı yıpranmayacaktır.

Terzi Gülden ablamıza  Arçelik Neoplasma klimasının hayırlı olsun diyor, iyi günlerde kullanmasını diliyoruz.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Beko Neoplasma Klima Ürün İncelemesi

Beko tarihçesine baktığımızda 1977 yılında Arçelik distribütörlüğünü devretmesi neticesinde 1983 yılndan sonra güçlü bir şekilde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA