Home / 2. El Klima / Airfel LVQ140UY1 2. El Salon tip klima

Airfel LVQ140UY1 2. El Salon tip klima

Airfel marka olan bu salon tip klimamız LVQ140UY1 modeli ile satışa sunulmuştur. Sanayi elektriği 380 volt ac gerilim ile çalışmaktadır. Cihazımızın elektrik beslemesi 50 herz Türkiye şebekesi ile direkt olarak uyumludur. Soğutma kapasitesi 47.800 btu olmasının yanı sıra ısıtma kapasitesi 52000 btu + 12000 btu ek seçenek larak sunulmuştur. 50 kg dış ünite ağırlığına sahip olan bu cihazımız Daikin ısıtma ve soğutma sistemleri tarafından üretimi yaptırılmıştır. 2019 mayıs ayında üretimi yapılan bu cihazımızı talep etmeniz durumunda aynı gün içinde iş yerinize getirip montajını ücretsiz yapıyoruz.

Bursa klima servisimize ulaşmak isterseniz hemen 0505 992 06 95 numaralı telefon hattımızı arayabilirsiniz. Satmak istediğiniz ikinci el klimalarınızı hemen satın alıyor gerekli bakım ve onarım işlemlerini yaptıktan sonra satışa hazır hale getirerek bu sayfamızda ilan yayınlıyoruz. Sizlere daima kaliteli bir hizmet sunabilmek adına ek işimiz değil, tek işimiz ısıtma ve soğutma sistemleri üzerinde yoğunlaşmış olan Bursa Tekniker Servis bünyesinde çalışmalarımızı layığı ile yürütmeye devam ediyoruz. Bursa’nın Nilüfer ilçesi Demirci Mahallesinde yer alan depomuza sizi de davet ediyor ve kaliteli, kusursuz bir hizmet anlayışı ile cihazlarımızı sizlere takdim ediyoruz. 

Yukarıdaki görsellerin üzerine tıklayarak daha yakından görebilir ya da dilerseniz hemen bize ulaşarak adres tarifi alabilir ve yerimize gelerek cihazımızı görerek satın alabilirsiniz.

Bunları bilelim;

Cihazımızın temel özelliklerinden bahsedecek olursak yeni tip 410 gazlı model olduğunu ilk sırada belirtmekte fayda var. 50 kg iç ünite ağırlığına sahip olan bu cihazımız 1800 mm yükseklik ve 350 mm derinliğe sahiptir. Dış ünite ağırlığı 97 kg olması ile beraber 900 mm dış ünite genişliğine sahip ve 1170 mm dış ünite yüksekliği mevcuttur. Ayrıca 350 mm derinliğe sahip olan dış ünitemiz 18 derece ile 43 derece arasında soğutma aralığına sahiptir. -7 derece ile 24 derece arasında ısıtma çalışma aralığına sahiptir. Auro restart modu, uyku modu, turbo mod, zamanlayıcı, ayarlanabilir fan gibi çeşitli temel işlevleri vardır. Yıkanabilir ön filtresi sayesinde düzenli bir şekilde temizleme işlemini yaparak çift yönlü hava salınımı sayesinde verimli bir ısıtma soğutma elde etmek mümkün olacaktır.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Regal 2. El 12000 Btu İnverter Klima

Bursa klima servisimiz sizlere ikinci el klima alanında, klima arıza onarımı, klima montajı ve klima …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonServisi ARA