Home / Referanslar / Oxygen Medikal Görükle Klima bakımı

Oxygen Medikal Görükle Klima bakımı

Görükle de hizmet vermekte olan Oxygen medikal tekstil için klima bakımlarımızı tamamlamış bulunuyoruz. Öncelikle bildirmek isterim ki yılda 2 kez klima bakımı yaptırmanızda fayda olacaktır. Klimanızın özellikle iç ünitesi üzerinde yer alan petekte meydana gelen bakteriler sağlık açısından zararlı olmakla beraber kötü sonuçlar doğurabilmektedir.

Görükle de medikal ürünlerin satış ve üretimi konusunda hizmet vermekte olan Oxygen medikal için klima bakım işlemimizi tamamlamış bulunuyoruz. Artık daha temiz bir hava akışı ile klimalarını kullanabiliyor ve çok daha rahat bir şekilde faaliyetlerini sürdürebiliyorlar. Hem ısıtma da hem de soğutma performansında daha iyi sonuçlar elde edebiliyorlar. Sizler de klima bakımınız için 0505 992 06 95 numaralı telefon hattı üzerinden bize ulaşabilir ve klima bakımınzı yaptırabilirsiniz.

Müşterimiz olan Oxygen Medikal;

Sizlere doktor ve hemşireler için önlük forma terlik ve bere gibi ürünler sunuyor. Oxygen medikal ile iletişime geçmek isterseniz 0850 850 44 76 numaralı telefonu arayabilir ve Bursa genelinde bu alandaki taleplerinizi kendilerine iletebilirsiniz.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Bursa Arçelik Klima Teknik Servis

Bursa Arçelik Klima Teknik Servisimiz sizlere en uygun fiyatlarla hızlı ve ekonomik işlemler sunmayı hedef …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA