Home / Bursa Tekniker Servis / Klima ince boru neden karlama yapar?

Klima ince boru neden karlama yapar?

Klimanızda soğutma sistemi sorunları ile alaklı tüm sorunlarınız için web sayfamızı inceleyebilir ve hızlı bir şekilde çözüm üretmenize yardımcı olabiliriz. Klimamızın yaz döneminde soğutma için kullanmaya başlanması durumunda ince boru üzerinde bir karlama meydana gelmiş ise bilin ki cihazınızın gaz eksiği olabilir. Bu sorunun giderilmesi için evinize en yakın teknik servis ekibini çağırabilir ve gerekli kontrollerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Bursa klima servisimiz klima soğutma sorunlarının giderilmesi işlemleri için, klima ısıtma sorunlarının giderilmesi için hizmetinizdedir. Bursa merkezinde ve tüm ilçelerinde aktif olarak klima alım satım, klima arıza onarımı, klima bakımı, klima montajı, klima sökme, klima yer değiştirme gibi işlemler için hizmetinizdeyiz.

Klima iç ünitede karlama sebebi nedir?

Klimanızın ince borusu üzerinde karlama varsa ise iç ünitede de karlama meydana gelmesi beklenen bir durumdur. Bu durum için ayrıca bir teknik işlem gerekmez ve bunun için gelen servis ekipleri gaz kontrolü ve kaçak kontrolü yaparak gerekli gaz dolumunu yaparak sorunsuz bir şekilde size teslim edecektir. Ayrıca böyle bir durumla karşılaştığınızda cihazınızın iç ünitesinden su damlatma durumu da meydana gelecektir. Buzlanma neticesinde fan motorunda gürültülü çalışma da oluşacağı için çeşitli sorunlar da beraberinde gelecektir.

 

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Beko Neoplasma Klima Ürün İncelemesi

Beko tarihçesine baktığımızda 1977 yılında Arçelik distribütörlüğünü devretmesi neticesinde 1983 yılndan sonra güçlü bir şekilde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA