Home / Bursa Tekniker Servis / Görükle 2. El Eşya Alım Satım

Görükle 2. El Eşya Alım Satım

Bursa Nilüfer Görükle özellikle Uludağ Üniversitesi’nden dolayı pek çok öğrenci kardeşimizin konaklamak durumunda kaldığı semtlerin başında gelir. Her yıl binlerce yeni bireyin geldiği ve binlerce yeni bireyin terk ettiği bir semt olarak biliyoruz. Bu semtimizde ikinci el eşya üzerine arz ve talep yoğun olduğundan dolayı bizde bu alanda ihtiyaçlara karşılık verebilmek adına sizlere böyle bir hizmet sunmaya karar verdik. Biliyorsunuz ki Bursa Tekniker Servis bünyesinde yer alan ve faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız Bursa Klima servisimiz sizlere beyaz eşya, klima ve kombi alanında aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Beyaz eşya denildiğinde akla çok fazla şey geliyor olsa da biz şimdilik yalnızca çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, buzdolabı özellikle minibar buzdolabı gibi modeller için hizmet sunuyoruz.

İlerleyen süreçte farklı eşyalar eklenir mi orasını zaman gösterecek lakin şimdilik bu saydığımız cihazlar için ikinci el alım satım işlemlerinde bize ulaşabilirsiniz. Bursa klima servisimiz sizler için görükle ikinci el eşya alım satımı alanında sizlere hizmet sunuyor ve ücretsiz olarak adrese teslimat yapıyor. Bursa ikinci el eşya alım satım üzerinde çalışmalarımız 2018 yılı itibari ile başlamış olup 2019 da daha seri bir hale gelmiştir. Görükle ikinci elya alım veya görükle 2. el eşya alan yerler ya da görükle 2. el eşya satan yerler gibi yapacağınız çeşitli aramalarda direkt olarak internet sitemize giriş yapabilirsiniz. Bu sizi şaşırtmasın bizim temel işimiz klimadır. Lakin bu alandaki eksik göz önünde bulundurularak sizlere bu alanda da spot eşya alım satım alanında faaliyet sunuyoruz.

Görükle ikinci el çamaşır makinesi alım / satım

Görükle semtimizde satmak istediğiniz sağlam ya da arızalı çamaşır makinesi cihazlarınız için bize ulaşırsanız hemen adresinize bir ekip göndeririz ve cihazınızı kontrol ederek cihazınız için bir değer biçerler ve onay vermeniz durumunda hemen nakit olarak satın alma işlemi tarafımızca yapılır.

Görükle ikinci el bulaşım makinesi alım & satım

Beyaz eşya talepleriniz için bulaşık makinesi ve endüstriyel tip bulaşık makinesi cihazlarımızı sizlere 2. el cihazlar olarak sizlere 1 yıl garantili bir şekilde sunuyor ve en uygun koşullarda adresinize getirerek montajını yapıp teslim ediyoruz. Ayrıca satmak istediğiniz bulaşık makinesi ya da endüstriyel tip bulaşık makinelerini adresinize gelerek bir değer biçiyoruz ve onayınız ile beraber nakit olarak satın alıyoruz.

Endüstriyel tip ikinci el buz makinesi alım satım ve tamiri; 

Bursa genelinde endüstriyel tip buz yapma makinesi ya da ice maker olarak bilinmekte olan bu makinelerin bakım onarım ve tamir işlemlerini yapıyor ve sizlere sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Ayrıca ikinci el buz yapma makinesi alım satım hizmetlerimizden yararlanabilir ve en uygun şartlarda buz üretimi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Son güncelleme 1 Ağustos 2019;

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Kışlık klima bakımı vakti geldi!

Kışlık klima bakımı nedir? İlk olarak bu başlığı değerlendirmekte fayda olduğunu düşünüyorum. Yaz boyu klimayı …

4 comments

  1. İyi günler biz haziran da evi boşaltacağız siz sadece elektronik eşyaları mı alıyorsunuz?

  2. 2. el çamaşır makinesi var mı elinizde?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir