Home / Soğuk oda / Bursa soğuk oda servisi

Bursa soğuk oda servisi

Soğuk oda servisi hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz 0505 992 06 95 numaralı telefon hattı üzerinden bize ulaşabilir ve soğuk hava deposu veya soğuk oda servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Soğuk hava deposu sisteminde +4 derece ile gıdaların uzun süreli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlamak mümkün olacaktır. Genellikle şoklama yöntemi ile yapılmakta olan soğutma işlemlerinden gıda bozulması meydana gelmeden -40 derece ya da -35 derece gibi bir şoklama elde etmek mümkün olacaktır. Sütlük servisi, yoğurt ya da şarküteri dolabı servisi gibi arayışlarınız için de sizlere hizmet vermekte olan Bursa klima servisimiz, Bursa tekniker servis adı ile varlığını sürdürmektedir.

Bursa Klima Servisi

Soğuk oda kurulumu, soğuk oda proje ve montajı, soğuk oda depo sökme soğuk oda taşıma ya da soğuk oda satışı gibi alanlarda faaliyet göstermekte olan firmamız soğuk oda bakımı ve soğuk oda sökme takma gibi alanlarda sizlere hizmetler sunmaktadır. Bu alanda bizden fiyat teklifi alabilir ve en uygun koşullarda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Pasta dolabı, sütlük dolabı, şarküteri reyonları gibi alanlarda sizlere hızlı ve acil servis hizmetleri sunuyoruz.

Bursa Klima Servisi

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servisi ARA