Home / Klima Servisi / Bursa ikinci el klima merkezi

Bursa ikinci el klima merkezi

Satın almak ya da klima satmak için Bursa klima servisimiz sizlerin hizmetindedir. Multi inverter klima seçeneğimiz ile bir dış ünite ile birden fazla iç ünite kullanabilir ve tek bir noktadan birçok alanda ısıtma ve soğutma elde edebilirsiniz. Ayrıca tek dış tek iç ünite ile istenen yerlerde istenen btu değerlerinde ikinci el on off ya da inverter klima seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Bursa ikinci el klima merkezimizden sizlere daima ekonomik fiyatlar ve kaliteli hizmetler sunmayı hedeflemekteyiz. Bursa klima servisimiz klima arıza onarımı, klima bakımı, klima montajı hizmetlerimizi sunmaktadır. Sizlerde hemen iletişime geçebilir ve klima işlemleriniz ile ilgili teklif alabilirsiniz.

Yukarıdaki görsellerin birinde iç üniteler ve dış üniteleri görebiliyorsunuz. Diğer görsellerde ise daha önce montajını ve satışını yaptığımız cihazları görebiliyorsunuz. Bunun gibi diğer içeriklerimiz için Bursa klima servisi facebook sayfamızı takibe alabilirsiniz.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Klima sökme ve montaj ücretleri

Bursa klima servisimiz sizlere klima ile ilgili her alanda hızlı ve güvenilir hizmet sunmaya devam …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servisi ARA