Home / Referanslar / Arçelik Active Plus Klima

Arçelik Active Plus Klima

Arçelik markasının Active plus modeli olan gri kasa klimanın montajını bugün Bursa’nın Yıldırım ilçesinde Huzurevi caddesinin bir kaç sokak üzerine gerçekleştirdik. Harika bir Uludağ manzarasını da sizinle paylaşmak isterim. Adeta dağlardaki beyaz gelinlik süzülmüş ve yerine yemyeşil doğası ile Bursa havası hakim olmuş. Neyse sadede gelelim ve klimayı tanıyalım.

Bu cihazımız Arçelik tarafından üretilmiş olan ve active plus olarak model verilmiş ısıtma ve soğutması olan bir klima. On off olması ile beraber hem kış hem yaz döneminde rahat bir şekilde kullanım mümkündür. Lakin kış döneminde ısıtma maksadı ile tercih edilecek olursa 7 derece sıcaklığın altına inildiğinde bir takım sorunlarla karşılaşmak mümkün olabilir.

Montajını yaptığımız bu klimanın 12500 btu soğutma ve 13000 btu ısıtma kapasitesine sahip olması montaj yaptığımız alan için gayet yeterlidir.   Siz de ikinci el spot klima satın almak isterseniz ya da kullanmak istemediğiniz cihazların satışını yapmak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz. Bursa klima servisi personelimiz hemen sizin için en uygun cihazı sunar ve adresinize getirerek montajını yapar ve sizlere çalışır vaziyette teslim eder.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Bursa Arçelik Klima Teknik Servis

Bursa Arçelik Klima Teknik Servisimiz sizlere en uygun fiyatlarla hızlı ve ekonomik işlemler sunmayı hedef …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servisi ARA