Home / Klima Servisi / Bursa Fuji Klima Servisi

Bursa Fuji Klima Servisi

Bursa Fuji Klima Servisi

Klima kullanımı günümüzde oldukça artmış durumdadır. Değişen iklim koşulları klima kullanım oranını da büyük ölçüde etkilemiştir. Fakat her zaman her şey yolunda gitmeyebilir. Klimalar oldukça kullanışlı ürünler olmasına karşın oldukça da hassastır ve bakımı da önemlidir. Bu bakım kullanıcı tarafından yapılamayacak kadar önemli bir işlemdir. En ufak bir hata klimanın tamamen kullanılamaz hale gelmesine neden olabilir. Bu nedenle yapılması gereken her mevsim geçişlerinde özellikle yaz başları ve kış başlarında mutlaka bakım yapılmalıdır.

Bursa Klima Servisi

Klima Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Klima kullanımı oldukça özen isteyen bir iştir. Klimaların yanlış kullanımı büyük sorunlara yol açabilir. Klima kullanırken mutlaka yaz ve kış ayarlarının yapılması gerekir. Gaz ölçümü yaptırılmalı ve gaz seviyesi uygun duruma getirilmelidir. Bakımları mutlaka yaptırılmalıdır. Ani voltaj düşmesi ve yükselmesi gibi durumlarda klimayı kapatmak gerekir. Filtreler yıkanmalı ve toz kalıntıları temizlenmelidir.Bursa Klima Servisi

Bu konuda yardım almak isterseniz Bursa Fuji klima servisi olarak her konu da hizmet vermekteyiz. Hem kullanım hakkında bilgi almak hem de sorunlarınızın çözümü için bize ulaşabilirsiniz. Klima kullanırken yapılması gerekenlere uymak hem klimanızın ömrünü uzatır hem de performansının artmasına neden olur. Kurallara uyulmadığı taktirde klima arıza yapabilir hatta parçalarında yanmalar meydana gelebilir. Klimanın performansı düşer ve elektrik sarfiyatı da bu ölçüde artar. Bu nedenle en kısa sürede uygun kullanım koşullarını öğrenmek ve ona göre kullanmak gerekmektedir.

Bursa Klima Servisi

Bakım ve onarım konusunda Bursa Fuji klima servisi olarak her zaman müşterilerimizin hizmetindeyiz. Klima bakım ve onarım ihtiyaçları için bizden yardım alabilirsiniz. Her zaman hizmette kalite ve güven anlayışı ile çalışmaktayız. En kısa sürede bütün sorunlarınız çözülmektedir. Hızlı bir şekilde adresinize gelerek sorunu en kısa sürede tespit edip çözmekteyiz.

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Klimam soğutmuyor, ne yapmalıyım?

Klima soğutma sorunları ile alakalı daha önce Klima neden soğutmaz?başlıklı bir içerik hazırlamıştık. Bu sayfada …

2 comments

  1. Elimizde 2. el fuji klimalar var satın almayı düşünür müsünüz?
    2 tanesi dokuz binlik 1 tanesi 12 binlik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şirketler Şirketler