Home / 2. El Klima / 2. El Klima Merkezi – Bursa

2. El Klima Merkezi – Bursa

Bursa ikinci el klima denildiğinde ilk akla gelen olmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz. Satmak istediğiniz cihazları 0505 992 06 95 whatsapp hattı üzerinden bize fotoğraf göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Cihaz satın almak isterseniz bize ulaşabilir güncel ilanlarımızı inceleyebilir, adresimize gelerek beğendiğiniz modeller arasında seçim yapabilir ve aynı gün montaj hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bursa klima servisimiz ikinci el cihazların satın alma işlemi, arıza onarım işlemi ve bakımlarını titizlikle yapar ve size tertemiz sorunsuz bir şekilde montaja hazır cihazlar sunar. Salon tipi ve duvar tipi split cihazlar tercih etmek isterseniz bizden teklif almanızda fayda var. Elimizdeki tüm cihazların gerekli bakımlarını yaparak size sunuyoruz. Satışını yaptığımız cihazlara montaj sonrasında da desteğimiz vardır. Olası bir arıza durumunda ilgilenir en uygun koşullarda çözüm üretiriz.

Klima sökme takma işlemleri için yer değişikliği talebiniz olursa bu alanda da bizden destek alabilirsiniz. 1 gün öncesinden bir talep oluşturmanız yeterli olacaktır. Bu işlem için genellikle bir sonraki iş günü yardımcı olabiliyoruz. Yoğunluk olmaması durumunda aynı gün içinde demontaj ve montaj işlemlerinizi yapabiliriz.

Klima arıza onarım hizmetlerimiz için aynı gün hizmet alabilirsiniz. Hızlı, ekonomik ve profesyonel sonuçlar için bize ulaşabilir ve genellikle aynı saat içinde hizmet alabilirsiniz. Temelimiz arıza onarımı olduğundan dolayı hızlı bir şekilde sonuç alabilirsiniz. Klimalarınızda meydana gelen arızaların giderilmesi akabinde parça değişimi olursa işçilik ve parça için bir yıllık bir garanti verilmektedir.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Regal 2. El 12000 Btu İnverter Klima

Bursa klima servisimiz sizlere ikinci el klima alanında, klima arıza onarımı, klima montajı ve klima …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servisi ARA